شرکت سروش انرژی پارسیان(سپکو) با هدف طراحی و اجرای پروژه های ملی و بین المللی فعالیت خود را در سال 1389 آغاز نموده و با ضرورت بهره‌گیری کشور از ظرفیت های نهفته نفت و گاز در حوزه خلیج فارس و دریای خزر  به خصوص در منطقه ویژه اقتصادی پارس، فعالیت خود را گسترش داد. این شرکت در حال حاضر در 3 زمینه اصلی طراحی و مهندسی، تأمین تجهیزات و کالاهای مورد نیاز و ساخت پالایشگاه های نفت، گاز و پتروشیمی فعال می‌باشد.

شرکت سپکو با تلاش مستمر در جهت ارتقاء سطح تکنولوژی و با رعایت استاندارد های بین المللی در سال 1391 موفق به کسب گواهینامه ISO 9001: 2008  در زمینه های طراحی، بازرگانی و ساخت پالایشگاه های نفت، گاز و پتروشیمی شده که این موفقیت با کسب گواهینامه های ISO 14001 : 2004  و OHSAS 18001 : 2007 در سال 1392 تکمیل گردید.

مأموریت های عمده سپکو طراحی و اجرای پروژه های نفت، گاز و پتروشیمی، حضور مؤثر در عرصه رقابت های بین المللی و اجرای پروژه های برون مرزی می باشد.

این مجموعه تا کنون با حضور در پروژه های متعدد از جمله فازهای مختلف پارس جنوبی، نقش مؤثر و قابل توجهی در رشد و صنعت کشور داشته و ارتقاء سطح مهارت های مختلف در طیف پیمانکاران جزء، کارکنان، مهندسین و گروه های کاری دیگر در شاخه های مختلف محتلف صنعتی را بوجود آورده است. این توفیقات مرهون الطاف پروردگار متعال و تلاش بی وقفه کارکنان و مدیران این شرکت می باشد. امید است با همت و تلاش بیشتر، افق های روشن تری را برای شرکت سروش انرژی پارسیان پیش رو داشته باشیم.

                                                                                                          امید رستمی

                                                                                              مدیر عامل و عضو هیئت مدیره